|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-22 13:56:31
|
1699
|
Én is könyv párti vagyok, de kivételesen ezt előbb láttam és tök véletlen mentem el megnézni de magával ragadott:-)
Csacsi ha ugyanarról a Pilisről beszélünk, akkor nem vagyunk egy véleményen...
Szerintem nagyon gáz "város", remélem 1 éven belül sikerül elköltözni... |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-22 12:25:13
|
1698
|
| Utólag is üdv mindenkinek! |
|
Előzmény:
 |
csacsi1976
2009-03-22 11:24:45
|
1697
|
szia shine adonis!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|