Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 13:56:31 1699

Én is könyv párti vagyok, de kivételesen ezt előbb láttam és tök véletlen mentem el megnézni de magával ragadott:-)

Csacsi ha ugyanarról a Pilisről beszélünk, akkor nem vagyunk egy véleményen...

Szerintem nagyon gáz "város", remélem 1 éven belül sikerül elköltözni...

A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-22 12:25:13 1698
Utólag is üdv mindenkinek!
Előzmény:
csacsi1976 Creative Commons License 2009-03-22 11:24:45 1697
szia shine adonis!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!