Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-22 11:19:17 1693
Olvass át a maine coon topikba, ott azt írják, most máshogy volt.
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 11:10:23 1692
Ja macskakiállítást kihagytam, mert évek óta eljártam és azt vettem észtre, hogy ugyanazok a macskák vannak kint folyamatosan, meg persze tesóm, barátaim is lusták voltak jönni, így a következő lesz a cél, de csak nézelődni a kiállítási ambícióimat feladtam, elég sok negatívat hallottam az objektív bírálatról (ki kit mióta ismer alapon megy).
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 11:07:59 1691
Pest megyében (50 km-re délre a 4-es főúton Pilisen) lakom. És igen nagy Gyűrűk ura rajongó vagyok, de engem inkább a film fogott meg, a könyvet annyira nem tudtam értékelni, számomra egy kicsit zavaros.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!