|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-22 11:20:26
|
1694
|
| Én a könyvet olvastam először, sokszor, utána láttam a filmet. Én majdnem mindig könyv párti vagyok, de a Gyűrűk urát nagyon jól csinálták meg, nagyon tetszett. |
|
 |
gollam75
2009-03-22 11:10:23
|
1692
|
| Ja macskakiállítást kihagytam, mert évek óta eljártam és azt vettem észtre, hogy ugyanazok a macskák vannak kint folyamatosan, meg persze tesóm, barátaim is lusták voltak jönni, így a következő lesz a cél, de csak nézelődni a kiállítási ambícióimat feladtam, elég sok negatívat hallottam az objektív bírálatról (ki kit mióta ismer alapon megy). |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-22 11:07:59
|
1691
|
| Pest megyében (50 km-re délre a 4-es főúton Pilisen) lakom. És igen nagy Gyűrűk ura rajongó vagyok, de engem inkább a film fogott meg, a könyvet annyira nem tudtam értékelni, számomra egy kicsit zavaros. |
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2009-03-21 21:04:52
|
1690
|
Bp-en laksz? Voltál a macskakiállításon? (Gyűrűk ura rajongó vagy?:))))-ez csak másodlagos kérdés, már régóta fel akartam tenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|