Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-22 11:20:26 1694
Én a könyvet olvastam először, sokszor, utána láttam a filmet. Én majdnem mindig könyv párti vagyok, de a Gyűrűk urát nagyon jól csinálták meg, nagyon tetszett.
gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 11:10:23 1692
Ja macskakiállítást kihagytam, mert évek óta eljártam és azt vettem észtre, hogy ugyanazok a macskák vannak kint folyamatosan, meg persze tesóm, barátaim is lusták voltak jönni, így a következő lesz a cél, de csak nézelődni a kiállítási ambícióimat feladtam, elég sok negatívat hallottam az objektív bírálatról (ki kit mióta ismer alapon megy).
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 11:07:59 1691
Pest megyében (50 km-re délre a 4-es főúton Pilisen) lakom. És igen nagy Gyűrűk ura rajongó vagyok, de engem inkább a film fogott meg, a könyvet annyira nem tudtam értékelni, számomra egy kicsit zavaros.
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-21 21:04:52 1690
Bp-en laksz? Voltál a macskakiállításon?
(Gyűrűk ura rajongó vagy?:))))-ez csak másodlagos kérdés, már régóta fel akartam tenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!