|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-03-22 02:08:05
|
40
|
há'persze, értelmezhetjük úgy is a szavait, hogy felmondott a népnek ;-)
elvégre sérült a szavahihetősége HEHE
|
|
 |
Törölt nick
2009-03-21 22:27:23
|
36
|
| Azt nem kell kimondania szó szerint. 'Hivatalomból távozom', stb, stb.. Ilyesmi is megfelel. A személyes felelősség említése és az új kormányalakításra vonatkozó javaslattétel viszont bizony nem kevesebb, mint egy lemondás. |
|
A hozzászólás:
 |
Árpádné, Pehej
2009-03-21 22:18:16
|
35
|
| Ja... ráadásul elolvastam a maszop honlapján a szó szerinti beszédét. Abban nem mondja ki egy szóval sem, hogy "lemondok". |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-03-21 22:10:53
|
33
|
Igazad van, valóban. Viszont az a baj, hogy a lemondást írásban kell megtenni, a közt. elnök felé.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|