|
|
|
|
 |
zividivi
2009-03-21 22:10:53
|
34
|
Hülye az, aki egy diktátum-átíratból bármiféle demokráciát felfedezni vél. A demokrácia nem szép szavakból áll, hanem a nép iránti elkötelezettségből. Ilyesmiből viszont egyetlen szót sem találsz a tákolmányunkban.
Velem nem sokra mégy az ócska személyeskedéssel. Tartogasd magad szellemi társaidnak. |
|
 |
Derek
2009-03-21 21:59:32
|
32
|
| Ez nem neked szolt hanemn a 29-re |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2009-03-21 21:58:19
|
31
|
| es hulyeseget irtal,mint mindig |
|
Előzmény:
 |
mammamija
2009-03-21 21:44:59
|
30
|
| Sün-álláspontba helyezkedik. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|