|
|
|
|
 |
Törölt nick
2009-03-21 22:10:53
|
33
|
Igazad van, valóban. Viszont az a baj, hogy a lemondást írásban kell megtenni, a közt. elnök felé.
|
|
 |
Hierro Nyh.
2009-03-21 21:42:22
|
28
|
| Bizonyos posztokon van ilyen. (bár elég nagy hülyeség, minek megtartani olyat, aki nem akarja végezni?) |
|
A hozzászólás:
 |
Árpádné, Pehej
2009-03-21 21:41:13
|
27
|
| A lemondást nem kell elfogadni. Az egyoldalú nyilatkozat. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-03-21 21:38:19
|
25
|
"Szerintem Gyurcsány Ferenc egyértelmű ráutaló magatartással lemondott. Sólyomnak ki kell írnia a választásokat. "
Ilyen nem történt. Gyurcsány nem mondott le ráutaló magatartással. Gyurcsány nagy nyilvánosság előtt, kijelentette, hogy lemond, valamint elismeri a közelmúltban bekövetkezett problémákkal kapcsolatos felelősségét. Ez minden kétséget kizáróan megtörtént. Az ellene benyújtott bizalmatlansági indítvány okafogyott, az a kérdés csak, hogy: Sólyom elfogadja-e gyurcsány lemondását?
"Gyurcsány Ferenc szerint a fő felelőség ugyan a vezetőké, de közülük kiemelkedik a párt elnökének, a miniszterelnöknek a felelősége. A pártelnök szerint folytatni kell a reformpolitikát, s ha ő a változások akadálya, akkor ezt az akadályt most megszünteti."
Sólyom pedig nem írhat ki választásokat. Ha tehetné, már az öszödi böszme hangfelvétele után megtette volna.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|