Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2009-03-21 22:10:53 33
Igazad van, valóban. Viszont az a baj, hogy a lemondást írásban kell megtenni, a közt. elnök felé.
Hierro Nyh. Creative Commons License 2009-03-21 21:42:22 28
Bizonyos posztokon van ilyen. (bár elég nagy hülyeség, minek megtartani olyat, aki nem akarja végezni?)
A hozzászólás:
Árpádné, Pehej Creative Commons License 2009-03-21 21:41:13 27
A lemondást nem kell elfogadni. Az egyoldalú nyilatkozat.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-03-21 21:38:19 25
"Szerintem Gyurcsány Ferenc egyértelmű ráutaló magatartással lemondott. Sólyomnak ki kell írnia a választásokat. "

Ilyen nem történt.
Gyurcsány nem mondott le ráutaló magatartással.
Gyurcsány nagy nyilvánosság előtt, kijelentette, hogy lemond, valamint elismeri a közelmúltban bekövetkezett problémákkal kapcsolatos felelősségét. Ez minden kétséget kizáróan megtörtént. Az ellene benyújtott bizalmatlansági indítvány okafogyott, az a kérdés csak, hogy: Sólyom elfogadja-e gyurcsány lemondását?

"Gyurcsány Ferenc szerint a fő felelőség ugyan a vezetőké, de közülük kiemelkedik a párt elnökének, a miniszterelnöknek a felelősége. A pártelnök szerint folytatni kell a reformpolitikát, s ha ő a változások akadálya, akkor ezt az akadályt most megszünteti."

Sólyom pedig nem írhat ki választásokat. Ha tehetné, már az öszödi böszme hangfelvétele után megtette volna.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!