|
|
|
|
 |
Unerwünschter Gast
2009-03-21 21:33:10
|
23
|
| De olyan jó elábrándozni. Én személyesen, ha már ábránd, akkor inkább a lottó ötös. |
|
A hozzászólás:
 |
Derek
2009-03-21 21:29:51
|
22
|
| de nem irhatja ki, nehez ezt felfogni? |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-21 21:19:28
|
21
|
| Szerintem Gyurcsány Ferenc egyértelmű ráutaló magatartással lemondott. Sólyomnak ki kell írnia a választásokat. A formai dolgoknak lehet (szándékosan) nem mindenben tett eleget, de szerintem a szándék egyértelmű. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|