Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-22 11:07:59 1691
Pest megyében (50 km-re délre a 4-es főúton Pilisen) lakom. És igen nagy Gyűrűk ura rajongó vagyok, de engem inkább a film fogott meg, a könyvet annyira nem tudtam értékelni, számomra egy kicsit zavaros.
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-21 21:04:52 1690
Bp-en laksz? Voltál a macskakiállításon?
(Gyűrűk ura rajongó vagy?:))))-ez csak másodlagos kérdés, már régóta fel akartam tenni.
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-21 14:10:08 1689
Nagyon cuki a kismaccs is! Tesómnak is van egy fekete növendék MC-je, ő a legkiakasztóbb a vízkipancsolós mániájával. Tegnapelőtt a MC-ai szétkapták a ruhás szekrényt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!