|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-22 11:07:59
|
1691
|
| Pest megyében (50 km-re délre a 4-es főúton Pilisen) lakom. És igen nagy Gyűrűk ura rajongó vagyok, de engem inkább a film fogott meg, a könyvet annyira nem tudtam értékelni, számomra egy kicsit zavaros. |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-21 21:04:52
|
1690
|
Bp-en laksz? Voltál a macskakiállításon? (Gyűrűk ura rajongó vagy?:))))-ez csak másodlagos kérdés, már régóta fel akartam tenni. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-21 14:10:08
|
1689
|
| Nagyon cuki a kismaccs is! Tesómnak is van egy fekete növendék MC-je, ő a legkiakasztóbb a vízkipancsolós mániájával. Tegnapelőtt a MC-ai szétkapták a ruhás szekrényt... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|