Keresés

Részletes keresés

zividivi Creative Commons License 2009-03-21 21:42:23 29
Erre mondtam Dereknek, hogy az ország jogrendjét volt alkalmunk megismerni, de az ország jogrendje nem ismeri a demokráciát.
A hozzászólás:
Hierro Nyh. Creative Commons License 2009-03-21 20:46:40 20
Ahhoz előbb az Országgyűlésnek fel kell oszlatnia magát, vagy pedig a kormány megbízatásának lejárta után 40 napig hiába kísérletezni új miniszterelnök jelölésével.

Hogy hányjon fittyet az alkotmányra, és csak úgy írja ki? Akkor meg mások majd a választás kiírására hánynak fittyet...
Előzmény:
zividivi Creative Commons License 2009-03-21 20:39:38 16
És írj ki új választásokat, ha nem akarsz bűnsegéd lenni az ország felszámolásában!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!