|
|
|
|
 |
Hierro Nyh.
2009-03-21 20:46:40
|
20
|
Ahhoz előbb az Országgyűlésnek fel kell oszlatnia magát, vagy pedig a kormány megbízatásának lejárta után 40 napig hiába kísérletezni új miniszterelnök jelölésével.
Hogy hányjon fittyet az alkotmányra, és csak úgy írja ki? Akkor meg mások majd a választás kiírására hánynak fittyet... |
|
 |
Árpádné, Pehej
2009-03-21 20:46:23
|
19
|
| Ez nem így működik.... Sajnos... |
|
A hozzászólás:
 |
zividivi
2009-03-21 20:39:38
|
16
|
| És írj ki új választásokat, ha nem akarsz bűnsegéd lenni az ország felszámolásában! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|