|
|
|
|
 |
mammamija
2009-03-21 21:44:59
|
30
|
| Sün-álláspontba helyezkedik. |
|
 |
lendületlenül
2009-03-21 19:13:46
|
5
|
Csak az a gond,hogy a Böszme nem mondott le.
Beszélt róla,de az nem jelent semmit. |
|
 |
mammamija
2009-03-21 19:05:22
|
2
|
| höhö:)) Nem úgy van az kishaver.... a KE most azokon a szavakon rágódhat, amit Gyurcsány a bíróságról és ügyészségről mondott. |
|
 |
Törölt nick
2009-03-21 19:05:12
|
1
|
Utána jön a kánaán, helyetted kifizetik a hitelt a segélyen élők és nyugdíjasok.
Ugye így gondoltad? |
|
 |
Derek
2009-03-21 19:03:57
|
0
|
| 0 fogalmad van a magyar alkotmanyos rendszerrrol |
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-21 19:02:48
|
-
|
| Sólyom László! Fogadd el Gyurcsány Ferenc lemondást és írd ki az új választásokat! Légy bátor, értékeld lemondásnak Gyurcsány lemondását és tájékoztasd az érintetteket arról, hogy konstruktív bizalmatlanságit miniszterelnök maga ellen nem kezdeményezhet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|