|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-21 17:32:35
|
3360
|
| Bocsánat, de kissé furcsa hangvételűnek éreztem ezt a választ. Az még érthető, hogy nem teljesen egészséges a kutya, figyelni kell rá, de azért azt gondolom, hogy aki a kertben tartja a kutyáját, nem lakásban, az sem szereti kevésbé. Nekem eddig mindig kint laktak a kutyáim, ezután is így lesz, és nem gondolnom, hogy rosszabb sorsuk volt, mint lakásban tartott társaiknak. |
|
 |
pocahont
2009-03-21 15:29:41
|
3359
|
| "elégítik" |
|
A hozzászólás:
 |
pocahont
2009-03-21 15:25:54
|
3357
|
| Mert ő egy társasági kutyának kitenyésztett eb, nem kerti dísz, aki ráadásul nem is egészséges maradéktalanul. Most is szobában lakik és ott lakott egész életében. Embercentrikus, de a kertben a bokrok nem igényítik ki a szeretetigényét. |
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2009-03-20 13:58:26
|
3356
|
| Miért nem lehet kerti kutyus? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|