Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-21 17:32:35 3360
Bocsánat, de kissé furcsa hangvételűnek éreztem ezt a választ. Az még érthető, hogy nem teljesen egészséges a kutya, figyelni kell rá, de azért azt gondolom, hogy aki a kertben tartja a kutyáját, nem lakásban, az sem szereti kevésbé. Nekem eddig mindig kint laktak a kutyáim, ezután is így lesz, és nem gondolnom, hogy rosszabb sorsuk volt, mint lakásban tartott társaiknak.
pocahont Creative Commons License 2009-03-21 15:29:41 3359
"elégítik"
A hozzászólás:
pocahont Creative Commons License 2009-03-21 15:25:54 3357
Mert ő egy társasági kutyának kitenyésztett eb, nem kerti dísz, aki ráadásul nem is egészséges maradéktalanul. Most is szobában lakik és ott lakott egész életében. Embercentrikus, de a kertben a bokrok nem igényítik ki a szeretetigényét.
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 13:58:26 3356
Miért nem lehet kerti kutyus?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!