|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-21 21:04:52
|
1690
|
Bp-en laksz? Voltál a macskakiállításon? (Gyűrűk ura rajongó vagy?:))))-ez csak másodlagos kérdés, már régóta fel akartam tenni. |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-21 14:10:08
|
1689
|
| Nagyon cuki a kismaccs is! Tesómnak is van egy fekete növendék MC-je, ő a legkiakasztóbb a vízkipancsolós mániájával. Tegnapelőtt a MC-ai szétkapták a ruhás szekrényt... |
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2009-03-20 21:38:23
|
1688
|
:)) Nemsokára 33,3%-ra csökken az arányunk. Húsvétra jön családunk legújabb tagja: |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|