Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-21 21:04:52 1690
Bp-en laksz? Voltál a macskakiállításon?
(Gyűrűk ura rajongó vagy?:))))-ez csak másodlagos kérdés, már régóta fel akartam tenni.
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-21 14:10:08 1689
Nagyon cuki a kismaccs is! Tesómnak is van egy fekete növendék MC-je, ő a legkiakasztóbb a vízkipancsolós mániájával. Tegnapelőtt a MC-ai szétkapták a ruhás szekrényt...
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 21:38:23 1688
:))
Nemsokára 33,3%-ra csökken az arányunk. Húsvétra jön családunk legújabb tagja:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!