|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-20 20:18:21
|
1687
|
| Te vezetsz az 50%-al:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-20 17:42:31
|
1686
|
Sose szégyelld magad! Én minden cicás képnek örülök. Ha még sztori is van hozzá, még jobb. A te cicáidra meg amúgy is kíváncsi voltam. A cicáid 20 %-a pedig majdnem ontopik tag:)) |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-20 17:25:59
|
1685
|
Köszi a képeket mindenkinek! Néha már rosszul érzem magam, hogy csak én mutogatom a macskáimat amik ráadásul nem is thaiok.
Shine adonis nagyon cukik így együtt, és a kis 6 hetes thai is gyönyörű. Még egy igazi thai az álmom, de nem nagyo akrok már több maccsott, mig el nem költözök nagyobb kéróba. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|