Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-20 20:18:21 1687
Te vezetsz az 50%-al:-)))
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 17:42:31 1686
Sose szégyelld magad! Én minden cicás képnek örülök. Ha még sztori is van hozzá, még jobb. A te cicáidra meg amúgy is kíváncsi voltam.
A cicáid 20 %-a pedig majdnem ontopik tag:))
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-20 17:25:59 1685

Köszi a képeket mindenkinek! Néha már rosszul érzem magam, hogy csak én mutogatom a macskáimat amik ráadásul nem is thaiok.

Shine adonis nagyon cukik így együtt, és a kis 6 hetes thai is gyönyörű. Még egy igazi thai az álmom, de nem nagyo akrok már több maccsott, mig el nem költözök nagyobb kéróba.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!