Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 17:42:31 1686
Sose szégyelld magad! Én minden cicás képnek örülök. Ha még sztori is van hozzá, még jobb. A te cicáidra meg amúgy is kíváncsi voltam.
A cicáid 20 %-a pedig majdnem ontopik tag:))
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-20 17:25:59 1685

Köszi a képeket mindenkinek! Néha már rosszul érzem magam, hogy csak én mutogatom a macskáimat amik ráadásul nem is thaiok.

Shine adonis nagyon cukik így együtt, és a kis 6 hetes thai is gyönyörű. Még egy igazi thai az álmom, de nem nagyo akrok már több maccsott, mig el nem költözök nagyobb kéróba.

Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 14:04:03 1684

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!