Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-20 17:25:59 1685

Köszi a képeket mindenkinek! Néha már rosszul érzem magam, hogy csak én mutogatom a macskáimat amik ráadásul nem is thaiok.

Shine adonis nagyon cukik így együtt, és a kis 6 hetes thai is gyönyörű. Még egy igazi thai az álmom, de nem nagyo akrok már több maccsott, mig el nem költözök nagyobb kéróba.

A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 14:04:03 1684
Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 14:03:15 1683

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!