Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 14:03:15 1683
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-20 14:02:46 1682
Mindenkit szívat a net. Csacsi is és én is azt tesszük, hogy addig nyomkodjuk a frissítés gombot, amíg el nem küldi. Azt hiszem, a többi topikra tettem fel új képeket, de a kedvedért, (és a sajátomért is persze:)) a legújabbakat ide is felteszem:
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-20 09:43:51 1679

Nem tudom, hogy csak engem szívat a net, vagy a gépünkel vana a baj, de már tegnap is írtam és nem tudom elküldeni...

Szóval a maine coon kint disznólkodik a konyhában( ő ki is megy az udvarra) és alkalmanként (elég sűrűn) verekszik...

Alomtéma: 3 db almostálcám van (fedelesek) és egy nem túl olcsó fajtát használok alomból (Fressnapfban 2500 ft, a nevét most meg nem mondom), amiből 3-4 zacskó megy el egy hónapban. Cserélni szinte sosem cserélem az almot, hanem mindennap kitakarítom (nagyon jól összeáll ezért is ennyire drága) és ahogy fogy azt pótolom utána. Sajnos drága 9 macska, de hát én akartam, nincs visszaút. 2 éve mikor kezdtem még fele ennyibe sem került minden, ma már én is megnézem min tudok spórolni. Főleg a kaján, ma már keverem a Royal Canint és konzervből is 1 nagy dobozt kapnak 2 naponta, mondjuk így sem fogy el...A főzés tényleg megoldás lenne, ha megennék a finnyás degek:-)

Képeket tőletek is várok, mert ott is vannak szép cicusok:-)!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!