|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-20 13:58:26
|
3356
|
| Miért nem lehet kerti kutyus? |
|
A hozzászólás:
 |
pocahont
2009-03-20 12:27:37
|
3355
|
Pöri 4 év körüli fehér törpe schnauzer szuka. Bűbáj kedves, bújós, helyes, élénk ölbekutya. Több agyvérzése volt, ezért ha nagyon izgul, akkor körbe jár. Az egyetlen hibája, hogy nem szobatiszta, erre még meg kell tanítani. Csak kerti kutyának nem mehet. Ivartalanítási kötelezettséggel fogadható örökbe. Pöri a Lelenc Kutyamentő Egyesület gondozásában van: http://www.lelenc.hu Képei: http://gallery.site.hu/u/lelenc/gazdiravar/090214_pori/ Telefon: 30/500-0209 Email: lelenc@lelenc.hu
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|