|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
ötfelezős
2009-03-19 17:14:03
|
184
|
| Lehet élni a fixekkel, én sportot fényképezek velük. Kétségtelen, hogy ami nem fér bele, az nem fér bele. Ami viszont belefér, ott a fényerő adta lehetőségek (beleértve a mélységélesség miniatürizálást) és a minőség, hát, azok... |
|
Előzmény:
 |
MeanBoy
2009-02-01 09:58:00
|
182
|
Na, megborult minden... Kezdek nagyon erősen e felé húzni: Canon 200/F2.8 USM EF-L II Ha esetleg bárkinek van róla tapasztalata, ne habozzon megírni! Nem nehéz, nem feltünő, állítólag élességben ver majdnem mindent és iszonyat gyors az AF. Csak egyet nem értek, miért kerül egyik helyen majdnem 300E-be, máshol meg 'csak' 200E. Én vagyok béna, és ezek nem is ugyanazok? De csak nem...
http://tripont.hu/hu/products/foto/objektivek/fix_gyujtotavolsagu_objektivek/canon_ef_200mm_f2_8l_ii_usm_set
http://www.edigital.hu/Teleobjektiv/Canon_200/F2.8_USM_EF-L_II_objektiv-p18036.html?page=1
http://plaza.velvet.hu/product/digitalis-fenykepezes/fenykepezogep-kiegeszitok/canon-200mm-f-2-8-l-ii-usm-objektiv.html
http://www.fotomarket.hu/product.php?pid=11844&fromcat=108
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|