Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-20 09:43:51 1679

Nem tudom, hogy csak engem szívat a net, vagy a gépünkel vana a baj, de már tegnap is írtam és nem tudom elküldeni...

Szóval a maine coon kint disznólkodik a konyhában( ő ki is megy az udvarra) és alkalmanként (elég sűrűn) verekszik...

Alomtéma: 3 db almostálcám van (fedelesek) és egy nem túl olcsó fajtát használok alomból (Fressnapfban 2500 ft, a nevét most meg nem mondom), amiből 3-4 zacskó megy el egy hónapban. Cserélni szinte sosem cserélem az almot, hanem mindennap kitakarítom (nagyon jól összeáll ezért is ennyire drága) és ahogy fogy azt pótolom utána. Sajnos drága 9 macska, de hát én akartam, nincs visszaút. 2 éve mikor kezdtem még fele ennyibe sem került minden, ma már én is megnézem min tudok spórolni. Főleg a kaján, ma már keverem a Royal Canint és konzervből is 1 nagy dobozt kapnak 2 naponta, mondjuk így sem fogy el...A főzés tényleg megoldás lenne, ha megennék a finnyás degek:-)

Képeket tőletek is várok, mert ott is vannak szép cicusok:-)!!!

A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-19 15:34:07 1678
Köszi a képeket. Összeszámoltam, ez eddig 9. Akkor ezek szerint a rosszcsont maine coon a 10. Ő hogy van a többi macskával?
(Milyen sűrűn cserélsz almot ennyi cicának?) Mit használsz? Ez már önmagában sem kevés pénz.
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-19 11:24:22 1677
Gróf úrról a kép nem jött át, szóval itt van:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!