|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-20 09:43:51
|
1679
|
Nem tudom, hogy csak engem szívat a net, vagy a gépünkel vana a baj, de már tegnap is írtam és nem tudom elküldeni...
Szóval a maine coon kint disznólkodik a konyhában( ő ki is megy az udvarra) és alkalmanként (elég sűrűn) verekszik...
Alomtéma: 3 db almostálcám van (fedelesek) és egy nem túl olcsó fajtát használok alomból (Fressnapfban 2500 ft, a nevét most meg nem mondom), amiből 3-4 zacskó megy el egy hónapban. Cserélni szinte sosem cserélem az almot, hanem mindennap kitakarítom (nagyon jól összeáll ezért is ennyire drága) és ahogy fogy azt pótolom utána. Sajnos drága 9 macska, de hát én akartam, nincs visszaút. 2 éve mikor kezdtem még fele ennyibe sem került minden, ma már én is megnézem min tudok spórolni. Főleg a kaján, ma már keverem a Royal Canint és konzervből is 1 nagy dobozt kapnak 2 naponta, mondjuk így sem fogy el...A főzés tényleg megoldás lenne, ha megennék a finnyás degek:-)
Képeket tőletek is várok, mert ott is vannak szép cicusok:-)!!! |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-19 15:34:07
|
1678
|
Köszi a képeket. Összeszámoltam, ez eddig 9. Akkor ezek szerint a rosszcsont maine coon a 10. Ő hogy van a többi macskával? (Milyen sűrűn cserélsz almot ennyi cicának?) Mit használsz? Ez már önmagában sem kevés pénz. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-19 11:24:22
|
1677
|
Gróf úrról a kép nem jött át, szóval itt van: |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|