|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-19 15:34:07
|
1678
|
Köszi a képeket. Összeszámoltam, ez eddig 9. Akkor ezek szerint a rosszcsont maine coon a 10. Ő hogy van a többi macskával? (Milyen sűrűn cserélsz almot ennyi cicának?) Mit használsz? Ez már önmagában sem kevés pénz. |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-19 11:24:22
|
1677
|
Gróf úrról a kép nem jött át, szóval itt van: |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-19 11:23:20
|
1676
|
Alienről egy örökérvényű:-)
Szépi

És végül a lecsúszott dzsentri Gróf úr. Most is teljesen le kell borotváltatnom ha melegebb lesz, mert páncélos a szőre, nem engedi magát fésülni.Remélem jövőre már rendben lesz a bundája, azt msrc="https://img.index.hu/imgfrm/7/3/7/2/THM_0005667372.jpg" border=0> |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|