|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-19 11:23:20
|
1676
|
Alienről egy örökérvényű:-)
Szépi

És végül a lecsúszott dzsentri Gróf úr. Most is teljesen le kell borotváltatnom ha melegebb lesz, mert páncélos a szőre, nem engedi magát fésülni.Remélem jövőre már rendben lesz a bundája, azt msrc="https://img.index.hu/imgfrm/7/3/7/2/THM_0005667372.jpg" border=0> |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-19 11:19:04
|
1675
|
A vörös lapátfülű egyértelműen, néha azért ő is elfut a perzsa (ex)fiúk elől.Persze a körömnyírás alap, mert nem teljes a béke,de elvannak azért.
Rossy

Kókusz

|
|
Előzmény:
 |
sky86
2009-03-18 10:59:04
|
1674
|
Jaj, egyem meg azt a csini fejüket! :) Már a két kis kupac eltérő testtartásából is látszik, hogy ki az úr a háznál...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|