|
|
|
|
 |
Wic
2009-03-19 11:13:01
|
50
|
| hogyne lett volna. |
|
A hozzászólás:
 |
Contempt
2009-03-19 11:12:06
|
49
|
"Több százezren ajánlották fel tavaly is. "
Persze, mert nem volt más.
Én viszont éppen hogy emiatt rágtam be és ateista létemre inkább egyik egyháznak utaltattam a pénzemet, mint hogy erre baromságra menjen le. :DD |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-19 10:42:59
|
45
|
| Több százezren ajánlották fel tavaly is. Persze könnyen beszélsz, mert nem vagy allergiás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|