Keresés

Részletes keresés

pert1 Creative Commons License 2009-03-19 11:39:12 52
Vaan védekezés, ha ténylegesen pár évig parlagon hagyják a területet, akkor a többi gyom elnyomja a parlagfüvet - ha évente rendszeresen kaszálják, akkor viszont mindíg parlagfű fog kinőni rajta.
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-03-19 11:38:00 51
Ha rendszeresen nyírják a füvet, azt nem bírja a parlagfű. Eddig lehetett felajánlani 1%-ot, most nem. Ezt sérelmezem.
A hozzászólás:
Contempt Creative Commons License 2009-03-19 11:09:56 48

Kb. annyi értelme van ennek a küzdelemnek, mint a krumplibogár elleninek volt annak idején.

A parlagfű itt van és itt is fog maradni, akármennyire kapálózunk.

 

30 évig is eláll a földben a mag aztán ezt akarják kiirtani tépkedéssel. :DD

 

Előzmény:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-03-19 10:42:59 45
Több százezren ajánlották fel tavaly is. Persze könnyen beszélsz, mert nem vagy allergiás.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!