|
|
|
|
 |
pert1
2009-03-19 11:39:12
|
52
|
| Vaan védekezés, ha ténylegesen pár évig parlagon hagyják a területet, akkor a többi gyom elnyomja a parlagfüvet - ha évente rendszeresen kaszálják, akkor viszont mindíg parlagfű fog kinőni rajta. |
|
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-19 11:38:00
|
51
|
| Ha rendszeresen nyírják a füvet, azt nem bírja a parlagfű. Eddig lehetett felajánlani 1%-ot, most nem. Ezt sérelmezem. |
|
A hozzászólás:
 |
Contempt
2009-03-19 11:09:56
|
48
|
Kb. annyi értelme van ennek a küzdelemnek, mint a krumplibogár elleninek volt annak idején.
A parlagfű itt van és itt is fog maradni, akármennyire kapálózunk.
30 évig is eláll a földben a mag aztán ezt akarják kiirtani tépkedéssel. :DD
|
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-19 10:42:59
|
45
|
| Több százezren ajánlották fel tavaly is. Persze könnyen beszélsz, mert nem vagy allergiás. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|