Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:57:42 47
nem ezt gondolom, csak eszembe jutott.
A hozzászólás:
WYW Creative Commons License 2009-03-19 10:45:50 46
Ja hogy te ezt gondolod kiváltó oknak?

Akkor inkább összeesküvés elméletek szövögetésével kellene foglalkozni, nem az egy százalékot sajnálni.
Előzmény:
Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:39:34 40
meg kéne nézni, hogy a kormányból, az mszp-ből meg az szdsz-ből hány miniszternek és képviselőnek van gyógyszergyártó-cégben tulajdonrésze...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!