Keresés

Részletes keresés

Contempt Creative Commons License 2009-03-19 11:12:06 49

"Több százezren ajánlották fel tavaly is. "

 

Persze, mert nem volt más.

Én viszont éppen hogy emiatt rágtam be és ateista létemre inkább egyik egyháznak utaltattam a pénzemet, mint hogy erre  baromságra menjen le. :DD

Contempt Creative Commons License 2009-03-19 11:09:56 48

Kb. annyi értelme van ennek a küzdelemnek, mint a krumplibogár elleninek volt annak idején.

A parlagfű itt van és itt is fog maradni, akármennyire kapálózunk.

 

30 évig is eláll a földben a mag aztán ezt akarják kiirtani tépkedéssel. :DD

 

A hozzászólás:
Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-03-19 10:42:59 45
Több százezren ajánlották fel tavaly is. Persze könnyen beszélsz, mert nem vagy allergiás.
Előzmény:
Contempt Creative Commons License 2009-03-19 10:42:03 43

"A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint"

 

Egy baromsággal kevesebb. A parlagfű-hisztéria egy nagy műbalhé.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!