|
|
|
|
 |
Contempt
2009-03-19 11:12:06
|
49
|
"Több százezren ajánlották fel tavaly is. "
Persze, mert nem volt más.
Én viszont éppen hogy emiatt rágtam be és ateista létemre inkább egyik egyháznak utaltattam a pénzemet, mint hogy erre baromságra menjen le. :DD |
|
 |
Contempt
2009-03-19 11:09:56
|
48
|
Kb. annyi értelme van ennek a küzdelemnek, mint a krumplibogár elleninek volt annak idején.
A parlagfű itt van és itt is fog maradni, akármennyire kapálózunk.
30 évig is eláll a földben a mag aztán ezt akarják kiirtani tépkedéssel. :DD
|
|
A hozzászólás:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-19 10:42:59
|
45
|
| Több százezren ajánlották fel tavaly is. Persze könnyen beszélsz, mert nem vagy allergiás. |
|
Előzmény:
 |
Contempt
2009-03-19 10:42:03
|
43
|
"A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint"
Egy baromsággal kevesebb. A parlagfű-hisztéria egy nagy műbalhé. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|