|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-19 10:42:59
|
45
|
| Több százezren ajánlották fel tavaly is. Persze könnyen beszélsz, mert nem vagy allergiás. |
|
 |
Wic
2009-03-19 10:42:41
|
44
|
ja. te ugye nem vagy allergiás?
|
|
A hozzászólás:
 |
Contempt
2009-03-19 10:42:03
|
43
|
"A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint"
Egy baromsággal kevesebb. A parlagfű-hisztéria egy nagy műbalhé. |
|
Előzmény:
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-04 22:54:27
|
-
|
| Most csinálom a személyi jövedelem adóbevallást (0853-as nyomtatványt) és az adóm egy százalékát nem lehet felajánlani "A parlagfű-mentesítés feladatainak támogatása" nevű kiemelt költségvetési előirányzatnak. Mert nincs olyan a gép szerint. Miért? Ki dönt ezekről? Menjenek a francba! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|