|
|
|
|
 |
WYW
2009-03-19 10:45:50
|
46
|
Ja hogy te ezt gondolod kiváltó oknak?
Akkor inkább összeesküvés elméletek szövögetésével kellene foglalkozni, nem az egy százalékot sajnálni. |
|
A hozzászólás:
 |
Wic
2009-03-19 10:39:34
|
40
|
| meg kéne nézni, hogy a kormányból, az mszp-ből meg az szdsz-ből hány miniszternek és képviselőnek van gyógyszergyártó-cégben tulajdonrésze... |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2009-03-19 10:33:22
|
36
|
,,...kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani.......az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?"
Hát akkor asszem ezt is a gyurcs0tány kormánnyal kéne megbeszélni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|