Keresés

Részletes keresés

WYW Creative Commons License 2009-03-19 10:45:50 46
Ja hogy te ezt gondolod kiváltó oknak?

Akkor inkább összeesküvés elméletek szövögetésével kellene foglalkozni, nem az egy százalékot sajnálni.
A hozzászólás:
Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:39:34 40
meg kéne nézni, hogy a kormányból, az mszp-ből meg az szdsz-ből hány miniszternek és képviselőnek van gyógyszergyártó-cégben tulajdonrésze...
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2009-03-19 10:33:22 36
,,...kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani.......az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?"

Hát akkor asszem ezt is a gyurcs0tány kormánnyal kéne megbeszélni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!