|
|
|
|
 |
WYW
2009-03-19 10:39:02
|
39
|
Viszont előbb - utóbb rend lesz.
(mondjuk inkább utóbb) |
|
A hozzászólás:
 |
Wic
2009-03-19 10:38:06
|
38
|
persze. aztán a tulaj jól nem fizet. persze, lehet utána jelzálogot tenni a földre, de attól a pénz még nem lesz meg.
|
|
Előzmény:
 |
WYW
2009-03-19 10:33:39
|
37
|
Aki maga nem tesz eleget ezirányú kötelezettségének ahelyett a települési önkormányzat írt, majd kiszámlázza ennek a költségét és a büntetést!
Ez így van (lenne) rendjén.
Egy csomó helyen ez működik is. Van munka a közhasznú foglalkoztatásra. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|