Keresés

Részletes keresés

WYW Creative Commons License 2009-03-19 10:39:02 39
Viszont előbb - utóbb rend lesz.

(mondjuk inkább utóbb)
A hozzászólás:
Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:38:06 38
persze. aztán a tulaj jól nem fizet.
persze, lehet utána jelzálogot tenni a földre, de attól a pénz még nem lesz meg.
Előzmény:
WYW Creative Commons License 2009-03-19 10:33:39 37
Aki maga nem tesz eleget ezirányú kötelezettségének ahelyett a települési önkormányzat írt, majd kiszámlázza ennek a költségét és a büntetést!

Ez így van (lenne) rendjén.

Egy csomó helyen ez működik is. Van munka a közhasznú foglalkoztatásra.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!