Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:38:06 38
persze. aztán a tulaj jól nem fizet.
persze, lehet utána jelzálogot tenni a földre, de attól a pénz még nem lesz meg.
A hozzászólás:
WYW Creative Commons License 2009-03-19 10:33:39 37
Aki maga nem tesz eleget ezirányú kötelezettségének ahelyett a települési önkormányzat írt, majd kiszámlázza ennek a költségét és a büntetést!

Ez így van (lenne) rendjén.

Egy csomó helyen ez működik is. Van munka a közhasznú foglalkoztatásra.
Előzmény:
Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:30:43 35
A parlagfüvet a tulajdonosnak kötelessége kiirtani, erre jogszabály kötelezi.

Miért kellene ezt még adóból támogatni?


minimum három oka is van: egyrészt azért, kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani.
másrészt pedig, ha a tulaj nem irtja, akkor kényszervágni kell, és az is pénzbe kerül.
harmadrészt meg az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!