Keresés

Részletes keresés

Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:39:34 40
meg kéne nézni, hogy a kormányból, az mszp-ből meg az szdsz-ből hány miniszternek és képviselőnek van gyógyszergyártó-cégben tulajdonrésze...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-03-19 10:33:22 36
,,...kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani.......az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?"

Hát akkor asszem ezt is a gyurcs0tány kormánnyal kéne megbeszélni.
Előzmény:
Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:30:43 35
A parlagfüvet a tulajdonosnak kötelessége kiirtani, erre jogszabály kötelezi.

Miért kellene ezt még adóból támogatni?


minimum három oka is van: egyrészt azért, kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani.
másrészt pedig, ha a tulaj nem irtja, akkor kényszervágni kell, és az is pénzbe kerül.
harmadrészt meg az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!