|
|
|
|
 |
WYW
2009-03-19 10:33:39
|
37
|
Aki maga nem tesz eleget ezirányú kötelezettségének ahelyett a települési önkormányzat írt, majd kiszámlázza ennek a költségét és a büntetést!
Ez így van (lenne) rendjén.
Egy csomó helyen ez működik is. Van munka a közhasznú foglalkoztatásra. |
|
 |
Törölt nick
2009-03-19 10:33:22
|
36
|
,,...kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani.......az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?"
Hát akkor asszem ezt is a gyurcs0tány kormánnyal kéne megbeszélni. |
|
A hozzászólás:
 |
Wic
2009-03-19 10:30:43
|
35
|
A parlagfüvet a tulajdonosnak kötelessége kiirtani, erre jogszabály kötelezi.
Miért kellene ezt még adóból támogatni?
minimum három oka is van: egyrészt azért, kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani. másrészt pedig, ha a tulaj nem irtja, akkor kényszervágni kell, és az is pénzbe kerül. harmadrészt meg az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?
|
|
Előzmény:
 |
WYW
2009-03-19 10:24:33
|
34
|
A parlagfüvet a tulajdonosnak kötelessége kiirtani, erre jogszabály kötelezi.
Miért kellene ezt még adóból támogatni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|