Keresés

Részletes keresés

Ipari-antidepresszió Creative Commons License 2009-03-19 10:39:49 41
Eddig lehetett felajánlani, idéntől nem. Eddig fontos volt, idéntől nem?
Wic Creative Commons License 2009-03-19 10:30:43 35
A parlagfüvet a tulajdonosnak kötelessége kiirtani, erre jogszabály kötelezi.

Miért kellene ezt még adóból támogatni?


minimum három oka is van: egyrészt azért, kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani.
másrészt pedig, ha a tulaj nem irtja, akkor kényszervágni kell, és az is pénzbe kerül.
harmadrészt meg az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?

A hozzászólás:
WYW Creative Commons License 2009-03-19 10:24:33 34
A parlagfüvet a tulajdonosnak kötelessége kiirtani, erre jogszabály kötelezi.

Miért kellene ezt még adóból támogatni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!