|
|
|
|
 |
Ipari-antidepresszió
2009-03-19 10:39:49
|
41
|
| Eddig lehetett felajánlani, idéntől nem. Eddig fontos volt, idéntől nem? |
|
 |
Wic
2009-03-19 10:30:43
|
35
|
A parlagfüvet a tulajdonosnak kötelessége kiirtani, erre jogszabály kötelezi.
Miért kellene ezt még adóból támogatni?
minimum három oka is van: egyrészt azért, kedves olvtársam, mert a földek jó része állami tulajdonban van. és az állam nem tudja saját keretből irtani. másrészt pedig, ha a tulaj nem irtja, akkor kényszervágni kell, és az is pénzbe kerül. harmadrészt meg az allergiások miért szopjanak azok miatt a tulajok miatt, akik szarnak a földjükre?
|
|
A hozzászólás:
 |
WYW
2009-03-19 10:24:33
|
34
|
A parlagfüvet a tulajdonosnak kötelessége kiirtani, erre jogszabály kötelezi.
Miért kellene ezt még adóból támogatni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|