|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-19 11:19:04
|
1675
|
A vörös lapátfülű egyértelműen, néha azért ő is elfut a perzsa (ex)fiúk elől.Persze a körömnyírás alap, mert nem teljes a béke,de elvannak azért.
Rossy

Kókusz

|
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-03-18 10:59:04
|
1674
|
Jaj, egyem meg azt a csini fejüket! :) Már a két kis kupac eltérő testtartásából is látszik, hogy ki az úr a háznál...
|
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-17 19:24:00
|
1672
|
A lapátfülűek külön kaszt a magasabb szintekről:-)
A perzsák csak véletlenül voltak jókor jó helyen, ők nem fajtasoviniszták:-))))
További macsekokról holnap:-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|