|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-17 19:24:00
|
1672
|
A lapátfülűek külön kaszt a magasabb szintekről:-)
A perzsák csak véletlenül voltak jókor jó helyen, ők nem fajtasoviniszták:-))))
További macsekokról holnap:-) |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-17 18:55:06
|
1671
|
| Bírom a cicáidat. Csak a fényképen tűnik úgy, vagy tényleg összetartanak a lapátfülűek egymással, és a perzsák is (úgy értem, ők is egymással)? |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-17 18:42:43
|
1670
|
Az exoperzsák lemaradtak:-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|