Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-17 19:24:00 1672

A lapátfülűek külön kaszt a magasabb szintekről:-)

A perzsák csak véletlenül voltak jókor jó helyen, ők nem fajtasoviniszták:-))))

További macsekokról holnap:-)

A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-17 18:55:06 1671
Bírom a cicáidat. Csak a fényképen tűnik úgy, vagy tényleg összetartanak a lapátfülűek egymással, és a perzsák is (úgy értem, ők is egymással)?
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-17 18:42:43 1670
Az exoperzsák lemaradtak:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!