Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-17 18:42:43 1670
Az exoperzsák lemaradtak:-)))
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-17 18:41:40 1669

Bocs nincs netem bent, itth, ha nagyobbacska bútort veszel (legalább is vannak szélesebb talapzatúak) azt az enyémek sem borítják fel, a keskenyt meg neki toltam a radiátornak, az is biztonságos.Macskakiállításokon mindíg olcsón lehet kapni egész nagy bútorokat (most hétvégén a Lurdyban lesz).

Próbáltam közös képeket csinálni, szerintetek mennyire sikerült? Sehogy úgyhogy 1-2-3asával mutatom be őket:-)

Apa legfölül (Balt="" src="https://img.index.hu/imgfrm/9/5/2/5/THM_0005659525.jpg" border=0>

 

Armand (SZIÁMI) és Alien a két paplan alatt alvós:-)))

 

Sajnos nincs akkora az előszobám, hogy beleférjen a képbe a teljes macskaházam, azért igyekszem majd azt is lefényképezni.Azt valami mesterember csinálta, potom pénzért jutottam ahhoz is és imádják a maccsok.

Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-17 12:54:39 1668
A doboz része, és a polc egy régebben rendelt darab részei, a fát a kertből hoztuk, a kötelet a boltban vettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!