|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-17 18:41:40
|
1669
|
Bocs nincs netem bent, itth, ha nagyobbacska bútort veszel (legalább is vannak szélesebb talapzatúak) azt az enyémek sem borítják fel, a keskenyt meg neki toltam a radiátornak, az is biztonságos.Macskakiállításokon mindíg olcsón lehet kapni egész nagy bútorokat (most hétvégén a Lurdyban lesz).
Próbáltam közös képeket csinálni, szerintetek mennyire sikerült? Sehogy úgyhogy 1-2-3asával mutatom be őket:-)
Apa legfölül (Balt="" src="https://img.index.hu/imgfrm/9/5/2/5/THM_0005659525.jpg" border=0>
Armand (SZIÁMI) és Alien a két paplan alatt alvós:-)))
Sajnos nincs akkora az előszobám, hogy beleférjen a képbe a teljes macskaházam, azért igyekszem majd azt is lefényképezni.Azt valami mesterember csinálta, potom pénzért jutottam ahhoz is és imádják a maccsok. |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-17 12:54:39
|
1668
|
| A doboz része, és a polc egy régebben rendelt darab részei, a fát a kertből hoztuk, a kötelet a boltban vettem. |
|
Előzmény:
 |
sky86
2009-03-17 12:43:40
|
1667
|
Igen láttam, de a Tiéd valami egyedi, különleges gyártmány, nem?!
Ti csináltátok esetleg? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|