Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-17 12:54:39 1668
A doboz része, és a polc egy régebben rendelt darab részei, a fát a kertből hoztuk, a kötelet a boltban vettem.
A hozzászólás:
sky86 Creative Commons License 2009-03-17 12:43:40 1667

Igen láttam, de a Tiéd valami egyedi, különleges gyártmány, nem?!

Ti csináltátok esetleg?

Előzmény:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-17 12:32:15 1666
A miénk a falhoz van rögzítve. Egyszer már tettem fel róla képet valamelyik topikba, keress rá ha van kedved.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!