|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-17 12:54:39
|
1668
|
| A doboz része, és a polc egy régebben rendelt darab részei, a fát a kertből hoztuk, a kötelet a boltban vettem. |
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-03-17 12:43:40
|
1667
|
Igen láttam, de a Tiéd valami egyedi, különleges gyártmány, nem?!
Ti csináltátok esetleg? |
|
Előzmény:
 |
shine_adonis
2009-03-17 12:32:15
|
1666
|
| A miénk a falhoz van rögzítve. Egyszer már tettem fel róla képet valamelyik topikba, keress rá ha van kedved. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|