Keresés

Részletes keresés

sky86 Creative Commons License 2009-03-17 12:43:40 1667

Igen láttam, de a Tiéd valami egyedi, különleges gyártmány, nem?!

Ti csináltátok esetleg?

A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-17 12:32:15 1666
A miénk a falhoz van rögzítve. Egyszer már tettem fel róla képet valamelyik topikba, keress rá ha van kedved.
Előzmény:
sky86 Creative Commons License 2009-03-17 08:23:46 1665

Csatlakozom az előttem szólóhoz (kérdezőhöz)!!! :)

 

És lenne egy hülye kérdésem: ha egy hasonlóan hurrikán kaliberű macska, mint az enyém nekiszalad, vagy nekifutásból felugrik egy ilyen cicabútorra, az nem borul fel rögtön??? Nem fér a fejembe ez a dolog... Segítsetek! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!