|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-17 12:32:15
|
1666
|
| A miénk a falhoz van rögzítve. Egyszer már tettem fel róla képet valamelyik topikba, keress rá ha van kedved. |
|
A hozzászólás:
 |
sky86
2009-03-17 08:23:46
|
1665
|
Csatlakozom az előttem szólóhoz (kérdezőhöz)!!! :)
És lenne egy hülye kérdésem: ha egy hasonlóan hurrikán kaliberű macska, mint az enyém nekiszalad, vagy nekifutásból felugrik egy ilyen cicabútorra, az nem borul fel rögtön??? Nem fér a fejembe ez a dolog... Segítsetek! :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|