|
|
|
|
 |
kábelbúvár
2009-04-01 09:49:33
|
118
|
| Hallottál már a szerződések 1oldalú +változtatásának jogilag aggályos mibenlétéről ?? |
|
A hozzászólás:
 |
SpM
2009-03-17 08:19:18
|
116
|
Felfogták-e, hogy mit jelent az, hogy nyereség reményében kockáztatnak? Ha nem, akkor már megindult a gondnokság alá helyezési eljárás? |
|
Előzmény:
 |
karosultak2
2009-03-14 14:16:44
|
115
|
(add tovább az ismerőseidnek!) Sziasztok! Kénytelen vagyok ezen a listán (is) a segítséteket kérni. 100.000 magyar kisbefektető - mint kiderült, jelentős részben kiszolgáltatott idős ember - megtakarításai vannak veszélyben! Az un. nyilt végű ingatlanalapok forgalmazását 2008 november 22-én a "nem jól értesültek" számára váratlanul felfüggesztette, majd a 2 hetes "bafagyasztás" alatt szeretve tisztelt politikusaink (mindkét oldal) megváltoztatta a tőkepiaci törvényt. Az "eredmény": mire letelt a 2 hetes felfüggesztés, már az új törvény is életbe lépett, igy aki pl. 2008 november 24-én bement a bankba és kérte vissza pénzét, amelyet "azonnal" visszakaphatónak igértek a bankok, csak április elején kaphatja vissza. De hogy mennyit, azt nem lehet pontosan tudni, majd amennyit akkor ér! Ez nem más, mint legalizált lenyúlás, állami segítséggel elkövetett banki szerződésszegés. Ha érdekel a téma, itt tudsz részletesen tájékozódni: http://help.try.hu Kérlek, ha ismersz olyan embert - gondolj a szüleidre, nagyszüleidre is -, akik érintettek lehetnek ebben az ügyben, segíts neki azzal, hogy felhívod a figyelmét a fenti oldalra, és ha nem használ internetet, akkor abban is, hogy regisztréljon a károsultak - 2009 március 7-től egyesület - odalán, azaz itt: http://karosultak.try.hu Végül pedig itt egy pár perces filmecske, hogy képben, hangban is el tudjam mondani, miről van szó: http://www.youtube.com/karosultak A segítségedet - az érintettek nevében - előre is köszönöm! Üdvözlettel: Dr Telkes József http://netszemle.hu főszerkesztője, a KÖSZ elnöke (Add tovább az ismerőseidnek!) KATTINTS IDE A VIDEÓHOZ! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|