Keresés

Részletes keresés

shine_adonis Creative Commons License 2009-03-16 16:48:12 1664
Hol vannak már azok a képek? :)))
A hozzászólás:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-12 14:34:46 1663

Összeszedem magam és keresek pár képet, bár az lenne a legjobb, ha egyben le tudnám őket kapni, de ez csak álom...:-)

Nagyon jókat szoktak játszani én meg jókat röhögni, ehhez még jön a mopszom is aki játékra "kényszeríti" őket. A legjobb mikor napközben végignyúlok az ágyamon és az összes cicc körém gyűlik:-)Mondjuk éjjszaka is, de azt kevésbé tolerálom, mikor rám fekszenek. Szerencsére nagyjából már mindenkinek megvan a maga helye, kevésbé fekszenek rám.Miattuk vettem nagyobb ágyat:-)))

Előzmény:
sky86 Creative Commons License 2009-03-12 14:15:03 1662

Hát ez nem semmi! :) Jó kis csapat lehettek, így együtt! Képzelem miféle játék lehet ott, mikor mind a kilenc beindul... Nekem az utóbbi napokban az az egy is sok, amikor este 10-kor jön rá a focizhatnék.

Nekem akkora álmom egy ori vagy sziámi cica, csak sajnos több dolog van, ami miatt most még nem lehet...

Azért ha vannak képeid, szívesen látnám a kis társaságot.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!