|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-16 16:48:12
|
1664
|
Hol vannak már azok a képek? :)))
|
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-12 14:34:46
|
1663
|
Összeszedem magam és keresek pár képet, bár az lenne a legjobb, ha egyben le tudnám őket kapni, de ez csak álom...:-)
Nagyon jókat szoktak játszani én meg jókat röhögni, ehhez még jön a mopszom is aki játékra "kényszeríti" őket. A legjobb mikor napközben végignyúlok az ágyamon és az összes cicc körém gyűlik:-)Mondjuk éjjszaka is, de azt kevésbé tolerálom, mikor rám fekszenek. Szerencsére nagyjából már mindenkinek megvan a maga helye, kevésbé fekszenek rám.Miattuk vettem nagyobb ágyat:-))) |
|
Előzmény:
 |
sky86
2009-03-12 14:15:03
|
1662
|
Hát ez nem semmi! :) Jó kis csapat lehettek, így együtt! Képzelem miféle játék lehet ott, mikor mind a kilenc beindul... Nekem az utóbbi napokban az az egy is sok, amikor este 10-kor jön rá a focizhatnék.
Nekem akkora álmom egy ori vagy sziámi cica, csak sajnos több dolog van, ami miatt most még nem lehet...
Azért ha vannak képeid, szívesen látnám a kis társaságot. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|