|
|
|
|
 |
Ariadne12
2009-03-12 11:13:31
|
34
|
| Ezért kell az ügyvéddel együtt menni, aki tud tárgyalni, és persze vannak olyan alapvető dolgok (pl. zárolt számla), amelyekbe ha nem hajlandóak belemenni, akkor igenis sarkon kell fordulni és becsukni az ajtót magunk után. A mostani gazdasági helyzetben meg pláne rizikós aláírni olyan szerződést, amiről tudod, hogy potenciálisan elbukhatod a lakásra szánt sok milliódat, szerintem meggondolatlan dolog úgy aláírni, hogy tudod, hogy nem biztonságos a szerződés... Elég beleolvasni itt az indexen a lakóparkok topikjaiba, és egyből meg lehet érteni, miért olyan fontos ez. De persze mindenki maga dönt, lehet kockáztatni, csak aztán könnyen sírás lesz vége... |
|
A hozzászólás:
 |
kisedo
2009-03-12 08:42:20
|
33
|
Hello,
én tavaly vettem egy újépítésű lakást. Felkészülten mentem az ügyvédekhez tárgyalni, előtte hosszan egyeztettem a sajátommal.
A vége az lett, h nem lehetett semmit változtatni. A hozzáállásuk a következő volt: ha kell a lakás, aláírod, ha nem, majd megveszi más...
Szerencsére, annyira nem volt szörnyű a szerződés, volt csúszás ugyan, de a kötbért megkaptuk.
Szóval, sok sikert!
üdv, edit |
|
Előzmény:
 |
kovájo
2009-03-11 16:14:22
|
31
|
| üdvözlet ! Köszönöm a sokmindenre kiterjedő válaszod, de ilyen esetben mindíg van valami, amire előre nem gondol az ember. Sajnos az van ,hogy valami előre nem vélelmezhető dolog ellen kell védekezni. Szépen gyülnek már a szempontok, kiváncsi vagyok, ebben a helyzetben mit sikerül elérni. ha valakit érdekel, szerződéskötés után elmondom, mit sikerült kiharcolni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|