Keresés

Részletes keresés

kónyupapa Creative Commons License 2009-03-17 08:04:24 3995
Na ez legalább jó hír. Köszi!
A hozzászólás:
alatau Creative Commons License 2009-03-11 14:57:44 3994

Üdv!

 

Viszi a gép a 2 GB-os CF kártyát. Én tavaly nyár óta használok egy Kingstont.

Úgy tudom, hogy a 2 GB a plafon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!