Keresés

Részletes keresés

Ariadne12 Creative Commons License 2009-03-10 18:26:33 30
No igen, ez a másik ok, amiért használt lakást vettem. :) Az első a szerződések milyensége volt, konkrétan az, hogy a szerződéstervezet láttán konstatáltam, hogy ilyen cégekkel, akik ennyire hülyének akarják nézni a vásárlót, még tárgyalni sem akarok leülni...
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2009-03-10 18:19:51 28

Sajnos az a nagy helyzet, hogy az ország legjobb ügyvédje se tud változtatni az újépítésű lakások kritikán aluli műszaki szinvonalán.

 

 

Előzmény:
Ariadne12 Creative Commons License 2009-03-10 18:11:16 27

Huhh, akkor jó. Műszaki dolog pl. biztos lehet ilyen, valóban, mert azt pl. nem fogja tudni megmondani az ügyvéd, hogy a terv szerinti x vastagságú fal elég-e és hogy valóban azt építették-e meg. :) Csak megijedtem hirtelen, hogy a beruházó ügyvédje által írt verziót nem látná más ügyvéd, ettől mindig minden ismerőst (és ismeretlent :) ) óvni szoktam, mert borzalom, amilyeneket kiadnak a kezükből...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!