|
|
|
|
 |
Ariadne12
2009-03-10 18:26:33
|
30
|
| No igen, ez a másik ok, amiért használt lakást vettem. :) Az első a szerződések milyensége volt, konkrétan az, hogy a szerződéstervezet láttán konstatáltam, hogy ilyen cégekkel, akik ennyire hülyének akarják nézni a vásárlót, még tárgyalni sem akarok leülni... |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2009-03-10 18:19:51
|
28
|
Sajnos az a nagy helyzet, hogy az ország legjobb ügyvédje se tud változtatni az újépítésű lakások kritikán aluli műszaki szinvonalán.
|
|
Előzmény:
 |
Ariadne12
2009-03-10 18:11:16
|
27
|
Huhh, akkor jó. Műszaki dolog pl. biztos lehet ilyen, valóban, mert azt pl. nem fogja tudni megmondani az ügyvéd, hogy a terv szerinti x vastagságú fal elég-e és hogy valóban azt építették-e meg. :) Csak megijedtem hirtelen, hogy a beruházó ügyvédje által írt verziót nem látná más ügyvéd, ettől mindig minden ismerőst (és ismeretlent :) ) óvni szoktam, mert borzalom, amilyeneket kiadnak a kezükből... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|