Keresés

Részletes keresés

muell Creative Commons License 2009-03-26 20:48:08 42
Tudod Kedves Ariadne, vannak emberek akik nagymellénnyel osztogatják az igét mint például Te, hogy az ügyvédi és a jogi dolgok a fontosak, de ahogy közeledik a műszaki átadás a jogi dolgok a dátumok mindig feledőbe mennek és a kérdés mindig az, hogy átvegyem - e a lakást vagy pedig ne. Te leszólod azt aki igazán rutinnal segíteni tudna ezekben a kérdésekben, mondván, hogy a reklám helye és közben osztod a szöveget a kötbérről meg az időpontokról..stb...de ha perre kerül a sor a késedelmi kötbérből nem sokat lát a vevő. Ha késve is de jó minőségű lakást kap az ember, akkor sokkal többet nyer mint egy hosszú peres úttal.

Gondolod, Neked valóban le kell szólni a szakmai segítséget?
A hozzászólás:
Ariadne12 Creative Commons License 2009-03-07 14:28:27 23
Na persze, és kifejezetten azért regisztráltál, hogy ezt elmondhasd... Reklám helye...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!