|
|
|
|
 |
gollam75
2009-03-07 18:09:31
|
1654
|
| Nem adom fel, még megpróbálkozok a csirkemájas, szives változattal. Ha azt sem eszik, akkor én eszem meg őket...:-))) |
|
A hozzászólás:
 |
shine_adonis
2009-03-06 22:04:41
|
1653
|
| Hát van ez így! Tényleg kényes degek a macskák. Tisztára rá tudnak állni valamiféle kajára, és mást meg nem kérnek. |
|
Előzmény:
 |
gollam75
2009-03-06 21:45:31
|
1652
|
Na tegnap megfőztem a pulykamelles változatot.Szerintetek megették????
Én még ilyen kényes ízlésű dögöket nem láttam. Ott volt hagyva minden a tányérjukon, persze megkóstolták, mint újdonságot, de annyiban is maradt...:O
Lehet, hogy én hibáztam, hogy nem májjal főztem össze? Mindenesetre a maradékból (elég jelentős mennyiség) holnap gyártok egy pulykamell krém levest, mert nekem ízlett a macskakaja és nehogy már miattuk pazaroljak....(Most a kész macskakajáról beszélek, mint leendő ember leves...) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|