Keresés

Részletes keresés

gollam75 Creative Commons License 2009-03-07 18:09:31 1654
Nem adom fel, még megpróbálkozok a csirkemájas, szives változattal. Ha azt sem eszik, akkor én eszem meg őket...:-)))
A hozzászólás:
shine_adonis Creative Commons License 2009-03-06 22:04:41 1653
Hát van ez így! Tényleg kényes degek a macskák. Tisztára rá tudnak állni valamiféle kajára, és mást meg nem kérnek.
Előzmény:
gollam75 Creative Commons License 2009-03-06 21:45:31 1652

Na tegnap megfőztem a pulykamelles változatot.Szerintetek megették????

Én még ilyen kényes ízlésű dögöket nem láttam. Ott volt hagyva minden a tányérjukon, persze megkóstolták, mint újdonságot, de annyiban is maradt...:O

Lehet, hogy én hibáztam, hogy nem májjal főztem össze? Mindenesetre a maradékból (elég jelentős mennyiség) holnap gyártok egy pulykamell krém levest, mert nekem ízlett a macskakaja és nehogy már miattuk pazaroljak....(Most a kész macskakajáról beszélek, mint leendő  ember leves...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!