|
|
|
|
 |
shine_adonis
2009-03-06 22:04:41
|
1653
|
| Hát van ez így! Tényleg kényes degek a macskák. Tisztára rá tudnak állni valamiféle kajára, és mást meg nem kérnek. |
|
A hozzászólás:
 |
gollam75
2009-03-06 21:45:31
|
1652
|
Na tegnap megfőztem a pulykamelles változatot.Szerintetek megették????
Én még ilyen kényes ízlésű dögöket nem láttam. Ott volt hagyva minden a tányérjukon, persze megkóstolták, mint újdonságot, de annyiban is maradt...:O
Lehet, hogy én hibáztam, hogy nem májjal főztem össze? Mindenesetre a maradékból (elég jelentős mennyiség) holnap gyártok egy pulykamell krém levest, mert nekem ízlett a macskakaja és nehogy már miattuk pazaroljak....(Most a kész macskakajáról beszélek, mint leendő ember leves...) |
|
Előzmény:
 |
Thorani
2009-03-04 22:18:49
|
1640
|
hogy van az ivartalanított? mielőbbi regenerálódást neki!
a recept (nagy mennyiségben könnyebb és szerintem finomabb is - kóstoltam :D - , általában egy hónapra előre elkészítem a mindenféle ízű vacsorájukat és kis adagokban lefagyasztom): 1 evőkanál libazsír v. kacsazsír (imádom a töpörtyűt, így időnként gyártok) 3 gerezd fokhagyma, apróra vágva v. átnyomva (én vágva szoktam) 1 kg csirkemáj szívvel 1 kg csirkezúza 1/2 csirkemell 1 csésze rizs 4 evőkanál zöldborsó 1 kicsi sárgarépa felkockázva 1 csipet só a zsíron picit dinsztelem a fokhagymát, rádobom a zöldborsót, sárgarépát, hozzáadom a rizst és felengedem annyi vízzel, hogy ellepje. hozzáadom a feldarabolt belsőségeket és a húst és addig főzöm, míg majdnem eltűnik a leve, amit ereszt. botmixerrel összedolgozom és egy kis adagot azonnal lehűtök, mert az ordító kórus mindig türelmetlen :)
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|