|
|
|
|
 |
Vámpír2009
2009-03-05 10:48:14
|
31
|
| Miért, nekik nem kötelességük a saját területükön irtani? |
|
A hozzászólás:
 |
Joranne_Sutt
2009-03-05 10:05:07
|
30
|
| a mávval mit csinálsz pl? |
|
Előzmény:
 |
Vámpír2009
2009-03-05 09:16:30
|
23
|
Egyébként pontosan mire menne el ez az egy százalék? Én hülye reklámfilmeket láttam, oszt ennyi.
Mindenki kaszáljon, a közterületeken meg tüntesse el a Főkert, oszt kész. Aki meg nem csinálja, büntessék keményen, mondjuk a kertjében lekaszált parlagfűvel tömjék meg a matracát-párnáját. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|