Keresés

Részletes keresés

Vámpír2009 Creative Commons License 2009-03-05 10:48:14 31
Miért, nekik nem kötelességük a saját területükön irtani?
A hozzászólás:
Joranne_Sutt Creative Commons License 2009-03-05 10:05:07 30
a mávval mit csinálsz pl?
Előzmény:
Vámpír2009 Creative Commons License 2009-03-05 09:16:30 23

Egyébként pontosan mire menne el ez az egy százalék? Én hülye reklámfilmeket láttam, oszt ennyi.

Mindenki kaszáljon, a közterületeken meg tüntesse el a Főkert, oszt kész. Aki meg nem csinálja, büntessék keményen, mondjuk a kertjében lekaszált parlagfűvel tömjék meg a matracát-párnáját.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!