|
|
|
|
 |
Jokeva
2009-03-05 10:48:29
|
1651
|
Igen ivartalanok a cicák nálunk, 2 fiú és 1 lányka. Köszönöm a tanácsot és a megnyugtatást :)) |
|
A hozzászólás:
 |
CyberCat
2009-03-05 09:29:57
|
1647
|
| Szerintem a száraztáptól nem fog elkopni a foga, viszont segít a fogkő rendbentartásában. Én inkább arra figyelnék a helyedben, hogy jó minőségű tápot kapjon. Illetve ha ivartalanított kandúr, akkor lehet, hogy kéne keverni neki húgykövesség elleni táppal, a biztonság kedvéért. |
|
Előzmény:
 |
Jokeva
2009-03-05 07:47:18
|
1645
|
| Teljesen mindegy. Az RC-t ugyanúgy csípi, mint a whiskast, vagy a kimért, névtelen tápot. Igazából a fogait is féltem nagyon, hogy idő előtt tövig kopnak... még gyerekként láttam olyan cicát, akinek már csak csonkok voltak a fogai helyén. Igaz ez falun volt, jó 20 éve... az a cica nyilván nem a száraztáptól nézett ki így. Csak rémképként lebeg néha előttem, valami hihetetlen hogy nem eszik meg mást. A többiek akár szalámit (bár azt azért ritkán), májkrémet, ilyesmit... ő meg csak szárazat meg ficánkoló halat. De azt az akváriumból is kilopná... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|